Free delivery when buying for € 40 and more 🚚

Ilgaamžiškumas

Produktas užtikrina priekinio stiklo apsaugą iki 12 mėnesių arba 20 tūkst. kilometrų. Danga išlieka veiksni po daugybės plovimų ir yra atspari šarmų bei tirpiklių poveikiui.
Dangos efektyvus tarnavimo laikas yra net 6 kartus ilgesnis nei panašių produktų, todėl jos sudėtis ir gamybos technologija yra patentuoti.

Efektyvumas

Kai tik vandens lašai turės kontaką su Ombrello Hydrophobic Glass Coating danga padengtu stiklu, jie suformuos rutulio pavidalo (sferinį) lašą. Dėl 115 laipsnių kontakto kampo ir gravitacijos bei oro įtakos šie vandens lašai tiesiog nuriedės nuo priekinio stiklo, kartu nusinešdami esamas nešvarumų daleles.

Lengvesnis ledo, sniego ir purvo nuvalymas

Ombrello Hydrophobic Glass Goating neleidžia vandeniui esančiam ant automobilio stiklo taip greitai užšalti, taip užtikrina lengvesnį ledo, sniego ar net purvo valymą.

Komfortas

Ombrello Hydrophobic Glass Coating yra inovatyvi ir hidrofobinė nano danga stiklui. Jos sluoksnis užtikrina geresnį matomumą blogomis oro sąlygomis bei sumažina nelaimingų atsitikimų riziką.

Lengvas padengimas

Nano dangos padengimas užtrunka vos 10 min., o efektas išlieka iki 20,000 km! Greitas ir nesudėtingas padengimas užtikrina maksimalų efektą, bet kam!

ĮSITIKINKITE PATYS!

Sale Off
Ombrello Hydrophobic Glass Coating
€21,95€21,95